Summer Survival 2018 jde do závěrečných disciplín

Summer Survival 2018 jde do závěrečných disciplín

Summer Survival 2018 má za sebou tři soutěžní dny, ve kterých byly kromě dvou etap, disciplíny zaměřené na Překážkový běh, Lov, Imrpovizovaný člun, Sborka - rozborka, UT 2000, Dobytí kóty, Vysoká lana, Kompas, Hody.

V průběžném pořadí pořadí po 2 dnech  bylo na 1. místě družstvo VO FTVS UK Praha s 506,4 body jen o půl bodu před družstvem 74. lehkého motorizovaného praporu Bučovice (504,9) a třetí příčku drželo družstvo  Vojenské policie Praha s 487,9. Zahraniční družstva byly až v závěru průběžného pořadí. V soutěži již bohužel nepokračovaly dvě družstva, a to družstvo AZ 43. výsadkového praporu a družstvo 44. lehkého motorizovaného praporu Jindřichův Hradec.

O tom, že je závod složený z různorodých disciplín svědčí fakt, že také třetí den opět zamíchal pořadím. Na 1. místo se vyhoupl 43. výsadkový prapor Chrudim s 950,1 body, na druhou příčku pak zaútočilo družstvo 13. dělostřeleckého praporu Jince s 909,9 body a stupně vítězů stále drží VO FTVS UK Praha s 902,6 body na třetím místě.   

Družstva mají před sebou poslední soutěžní den, který ještě může opět pořadím zamíchat. V soutěži pokračuje již jen 9 družstev. Do boje o co nejlepší umístění tak již bohužel nezasáhnou další tři družstva, a to 72. mechanizovaného praporu Přáslavice a obě zahraniční družstva - Turecko a Itálie. 

Průběžné výsledky naleznete v příloze. Více na vavyskov.cz - odkazy - Summer Survival.


text: kapitánka Monika Nováková., tisková a informační důstojnice VeV-VA

Foto: Vladimír Bezděk, CKIT VeV-VA 

 

Vydal/a: 
Monika Nováková (4. October 2018)