„Skřítkování“ Daruj hračku, bez ohledu na funkci a šarži…

„Skřítkování“ Daruj hračku, bez ohledu na funkci a šarži…

Daruj hračku – aktuálně – aneb doslova skřítkování největšího a nejstaršího projektu svého druhu v ČR. Každému jednomu přání a dárku je věnována péče, aby dítě či klient dostali přesně to, co chtějí a v kvalitě hodné ježíška.

Ředitel Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. a Daruj hračku Pavel Klempíř a velitel Velitelství výcviku-Vojenské akademie Vyškov, brigádní generál Radek Hasala v akci (v tomtéž okamžiku ZP manažeři projektu, Pavel Bek a Moni Kosinková na info telefonech a mailech pro Ježíšky Daruj hračku a Václav Herzinger při organizačním zajištění), stejně jako příslušníci Armády České republiky (Velitelství výcviku-Vojenské akademie) – všichni na jedné misi, na misi od srdce, na domácí misi ve prospěch dětí a lidí s různými handicapy, na misi společně s Vámi, Ježíšky.

„Děkujeme Ministerstvu obrany České republiky a příslušníkům AČR, kteří svojí podporou plní roli, kterou si málokdo z občanů v dobách míru a nepovodní uvědomuje, a to, že každý vlastně podvědomě spoléhá na to, že armáda bude právě tam a právě v tu chvíli, kdy a kde je jí potřeba a kde ji očekává. A oni vojáci AČR na Daruj hračku dokazují, že je, že jsou! ZP manažeři na vozíčcích, Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. organizátoři Daruj hračku speciálně děkuji příslušníkům Velitelství výcviku-Vojenské akademie Vyškov, připravující muže a ženy k misím na obranu naší vlasti a ve prospěch naší země, že se bez rozdílu, od občanského zaměstnance, přes nižší i vyšší důstojníky, plukovníky až po brigádního generála postaví k bednám, balíkům, pytlům, počítačům pro Misi Daruj hračku, po bok ZP manažerů a na dálku, s rukou v ruce s dárci – ježíšky ve prospěch 2 287 dětí a lidí z celé ČR, jimž nemá kdo, či za co splnit jejich vánoční přání, která v ‚Misi Daruj hračku‘ ke splnění stále najdete zde – https://app.daruj-hracku.cz/,“ to jsou slova ředitele projektu Pavla Klempíře.

Slova, která nás příslušníky Vojenské akademie hřejí na srdci, stejně jako balíčky plné dobrot a přání, jako poděkování za naší práci. Naposledy to byla bedna plná „dopingu“ pro skřítky na příjem a třídění – jako poděkování z DD Horní Planá, od Oliny Řempělové, děkujeme, přišlo to vhod – lízátka na jedničku – a přejeme dětem z vašeho domova co nejvíce splněných přání!!!

Vydal/a: 
Monika Nováková (27. Listopad 2019)